4188 CINNAMON TEAL DR

MIMS, Florida 32754 · Brevard County · Parcel 20 3435-OG-2-5

$38 990
Assessed Value
$86 810
Market Value
Annual Tax
$13 990
Taxable Value
Ownership
OwnerMILLS, CARLOS JOHN JR
Mailing Address4188 CINNAMON TEAL DR MIMS FL 32754
Property Details
Year Built2012
Living Area768 sq ft
Lot Size25 700 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$42 000
Just (Market) Value$86 810
Assessed Value$38 990
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 990